ОСОБЛИВОСТІ ТА ВИДИ РЕМОНТУ ПАРКЕТУ

На відміну від більшості оздоблювальних матеріалів для підлоги, правильно укладений паркет має виключно великий термін експлуатації. Виробники паркету заявляють про можливі 20 і навіть 50 років його експлуатації.

Купить фрезы пазовые вы можете онлайн на сайте.

Однак настільки довга експлуатація паркету неможлива без спеціального догляду і періодичного ремонту, не кажучи про якісному вихідному матеріалі і правильному укладанні. Професійний ремонт паркету дозволяє продовжити його експлуатацію на довгі роки.

Експлуатація та ремонт паркету

Ще раз зазначу, що паркет може прослужити довгі роки, якщо була висока якість вихідного матеріалу і була правильно виконана укладання паркету, з дотриманням всіх правил.

Наприклад, спочатку вибравши паркет з вишні або берези для приміщень з високою прохідністю, ви приречете свій паркет на швидкий знос, від якого не врятує ніякий ремонт. Вишня, береза, клен, на відміну від дуба і бука не належать до твердих порід деревини і підходять для тихих спалень або домашнього кабінету.

Крім цього, покладений паркет відноситься до «примхливим» оздоблювальних матеріалів, які вимагають експлуатації за спеціальними правилами. Порушення правил або змусить частіше проводити ремонт паркету, або значно зменшить термін його експлуатації.

Наприклад, навіть паркет твердих порід деревини залишається вразливим для механічного навантаження. Якщо постійно ходити по паркету на підборах, відчайдушно рухати по ньому меблі, то він швидко втратить свій вигляд, який можна буде відновити, тільки роблячи серйозний ремонт паркету.

Отже, паркет відмінний варіант обробки підлоги. Однак вимагає дбайливої експлуатації, примхливий у догляді і вимагає періодичного ремонту.

Які види ремонту паркету існують

Паркет відноситься до оздоблювальних матеріалів для підлоги, який вимагає додаткової обробки і обробки після укладання. Уже укладений паркет необхідно шліфувати, закрити щілини і покрити лаком.

Як би акуратно ви не експлуатували паркетна підлога, лак буде зношуватися і вашому паркетній підлозі потрібно найпростіший ремонт паркету - нові шліфування і покриття паркету заново лаком.

Якщо крім стертих доріжок на паркеті, на ньому «несподівано» з'явилися неглибокі вм'ятини, вибоїни, подряпини, то замість шліфування паркету, вже буде потрібно циклювання паркету і нове покриття його лаком.

При наявності на паркеті локальних тріщин, серйозних сколів від падіння гострих предметів, руйнування паркетин не обійтися без реставрації паркету з заміною окремих паркетин або ділянок статі.

Якщо паркет скрипить, зношений сильно і великими ділянками, то до реставрації паркету доведеться додати його капітальний ремонт.

Отже, ремонт паркету буває наступних видів:

Циклювання з лакуванням;

Шліфування з лакуванням;

реставрація;

Капітальний ремонт.

Хто виконує ремонт паркету

Виконати якісний ремонт паркету своїми силами вкрай важко. Основним інструментом для проведення ремонту паркету є паркетно-шліфувальна або циклювальні машинка. Управління їй, навіть в ручному варіанті, вимагає навичок і досвіду. Тренуватися на підлозі в своїй квартирі або будинку немає ніякого сенсу.

Ремонт паркету повинні виконувати фахівці мають досвід і практику подібних робіт. У подібних роботах важливо все, від вибору номера шліфувальної шкурки і напрямки руху шліфувальної машини, до підбору шпаклівки для закладення тріщин і вибору лаку для лакування.

Крім перерахованих ремонтних робіт, професійні паркетники виконують шпаклівку і тонування паркету, його брашірованіе (випал) і покриття маслом.

Похожие страницы: