ВИБИРАЄМО БЮДЖЕТНИЙ НОУТБУК

Коли потрібно мати під рукою компактний і потужний комп'ютер, то краще відразу вибирати класичний ноутбук. Але деякі версії цієї техніки, так звані ультрабуки, коштують досить дорого, проте велика частина користувачів віддає перевагу звичайним моделі ноутбуків, які стосуються бюджетної категорії. Як вибрати недорогий ноутбук? 

Для работы посоветуйте ноутбук до 10000 грн, на сайте представлены выгодные модели, которые имеют отличное качество, прекрасно подойдут для офисных работ.

ДЕ КУПУВАТИ НОУТБУКИ

Безумовно, краще віддати перевагу перевірені торгові мережі, що спеціалізуються на продажу техніки. Тут широкий вибір, а в разі необхідності гарантійне і післягарантійне обслуговування. Українці найчастіше купують ноутбуки в Сітіком. Набутий тут ноутбук точно не розчарує.

ЕКРАН

Часто екран в бюджетних моделях має середні розміри (до 15.6 дюймів), що дозволяє з однаковою ефективністю використовувати ноутбук як для роботи, так і для ігор. І частіше оснащуються матрицею TN, яка відрізняється підвищеною яскравістю і економним споживанням енергії, що дозволяє використовувати техніку в автономному режимі дов Ольне довго - до 8 годин.

ЖОРСТКИЙ ДИСК

Сучасні бюджетні ноутбуки найчастіше комплектуються механічними жорсткими дисками, які відрізняються високою швидкістю відгуку, великим внутрішнім об'ємом і низькою вартістю. Дані диски, якщо є спеціальна коробка, можна використовувати навіть в якості зовнішніх жорстких дисків! Можливо, при іграх HDD можуть не завжди швидко показувати задній фон, але ефект спостерігається рідко - якщо процесор перевантажений або диск занадто фрагментований.

ПРОЦЕСОР

Процесори в недорогих ноутбуках бувають двох видів - AMD і Intel. Перші відмінно підходять для ігор і «важких» графічних редакторів, які потребують велику «гладкість» в побудові картинки. Процесори Intel котируються не тільки високою потужністю, але і відмінною економічністю - для роботи поза домом вони виявляться найкращим рішенням, оскільки при мінімальному навантаженні здатні споживати не так багато енергії з акумулятора.

БАТАРЕЯ

Батарея в бюджетних ноутбуках зазвичай літієво-іонна. Брати моделі з нікель-металевими аналогами не рекомендується - вони недовго працюють і швидше виходять з ладу, тоді як літієві батареї заряджаються до 100% з будь-якого залишкового напруги і мають великий запас перезарядки.

ОЗУ

Обсяг ОЗУ може бути різним. Але для бюджетної версії цілком згодиться ОЗУ об'ємом не більше 4 Гб, що цілком вистачає як для ігор, так і для роботи. Але куди краще купувати комп'ютерну техніку з підвищеним обсягом оперативної пам'яті, оскільки при цьому запити процесора на жорсткий диск виявляться мінімальними, що дозволить істотно економити енергію з акумулятора.

КОРПУС

Варіантів матеріалу корпусу досить багато. Але в бюджетних ноутбуках часто використовується перевірений пластик, який не боїться ударів середньої тяжкості, відмінно підходить для експлуатації на вулиці - матеріал не гріється влітку і не стає холодним в морозну погоду. І пластикові корпусу коштують недорого, що дозволяє купити техніку за мінімально можливою ціною будь-якому користувачеві.

Нехай техніка служить довго!

Похожие страницы: