ВАРІАНТИ ОБРОБКИ СТІН В КВАРТИРІ

Питання оздоблення стін, якщо ви робите ремонт квартири або ж приватного будинку так чи інакше потребують від вас прийняття будь-яких відповідальних рішень. Оздоблення стін - це один з перших моментів, які привертають увагу гостей, задаючи атмосферу будинку. Зовнішній вигляд стін визначає характер інтер'єру приміщень, створюючи загальне враження про квартиру, будинку. Тому до вибору варіанту оформлення і обробки варто підійти дуже ретельно.

Команда профессионалов делает ремонт квартир харьков качественно и быстро.

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ВАРІАНТИ ОБРОБКИ СТІН

Сучасний ринок будівельно-оздоблювальних матеріалів пропонує величезний асортимент варіантів. Це можуть бути:

різні види шпалер, починаючи від паперових, що, безумовно, дешево, але дуже непрактично, закінчуючи стеклообоями під фарбування;

штукатурка і фарбування - економічний по грошах, але досить витратний за часом спосіб;

вагонка і різного роду стінові панелі - варіант, який підходить не для всіх приміщень, оскільки не надає настільки широкого простору для творчості, як, наприклад, шпалери;

облицювальна плитка і камінь - способи обробки, які оптимально підійдуть для зонування приміщень, однак, з цими матеріалами необхідно знати міру.

ОБКЛЕЮВАННЯ ШПАЛЕРАМИ

Найпоширеніший спосіб обробки приміщень. Останнім часом на ринку з'явилися види цього виробу, які можна застосовувати навіть у ванній кімнаті, наприклад, рідкі і склошпалери.

Вибираючи шпалери, не варто виходити лише з їх ціни. Особливо, якщо ви вирішили клеїти їх самостійно : трудовитрати, по суті, одні й ті ж, але, наприклад, паперові шпалери вийдуть з ладу вже на третій рік, тоді як більш сучасні і дорогі варіанти прослужать набагато довше. Так, сучасні вінілові і акрилові шпалери під фарбування здатні прослужити не один десяток років, при цьому перефарбовувати їх можна до 15 разів!

ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА

Матеріал, який отримує все більшу популярність. За допомогою штукатурок можна домогтися абсолютно будь-якого ефекту, тому якщо ваш проект воістину екстравагантний, варто розглянути такий варіант.

Універсальність штукатурки продиктована і способами її застосування: з її допомогою ви можете виділити окремі зони, зробити цікаві акценти в інтер'єрі або ж покрити їй все стіни повністю. Так, фактурна штукатурка дозволяє створити на стінах ефект натуральної шкіри або дерева, поїли короїдом.

Якщо ви вирішили, що варіант зі штукатуркою найбільш прийнятний для вас, варто додатково ознайомитися з інформацією про те, як правильно вибирати її, оскільки вибір многоваріатівен.

СТІНИ ПІД ФАРБУВАННЯ

Фарбі сьогодні також часто віддають перевагу. Ярим же противникам фарби ми радимо ознайомитися з фотографіями інтер'єрів, для обробки яких використовувалася переважно фарба. Такий підхід, всупереч усталеним стереотипам і асоціаціям з радянської фарбуванням, дає дуже естетичний результат. На ринку представлені водостійкі варіанти , тому сучасні фарби можна застосовувати навіть для такого проблемного приміщення, як ванна кімната.

СТІНОВІ ПАНЕЛІ І ВАГОНКА

Ці варіанти можна вважати універсальними. Єдиний момент, який потрібно враховувати, - підбір малюнка та інших предметів інтер'єру, щоб все поєднувалося гармонійно. При обробці стін вагонкою дуже просто перейти грань між «без смаку» і «красиво».

Зупинившись на даному варіанті, слід уважно вибирати виріб, так як деякі види досить токсичні. Існують і інші обмеження, наприклад, вироби з деревної стружки можна застосовувати лише в сухих приміщеннях.

КАМІНЬ І ПЛИТКА

Керамічна плитка - варіант, що більше підходить для обробки стін в приміщеннях з підвищеною вологістю. Зате при правильному монтажі така обробка прослужить довгі роки, не викликаючи осуду і проблем. До мінусів можна віднести дуже високу ціну матеріалів, а також вартість робіт, яка наближена до закупівельної ціни. При наявності багатого набору альтернатив даний вид обробки поступово втрачає свою актуальність.

Що стосується каменю , він, навпаки, стає все більш популярним. До нього часто вдаються дизайнери, створюючи унікальні штрихи в інтер'єрі: останнім часом стало модним обрамляти каменем дзеркала і дверні прорізи. Однак, це рішення оптимально лише для створення акценту, його необхідно комбінувати.

Варіантів поєднання натурального каменю з альтернативними виробами безліч. Так, стіна з декоративного каменю відмінно поєднується з деревом, особливо світлим, а додаткові акценти може створити м'які шкіряні меблі різних тонів. Якщо підібрати картини в тон виконання юрського мармуру, можна отримати дуже унікальний ефект: затемнену і при цьому неформальну вітальню, наприклад. Щоб відтворити дух середньовіччя, необхідний кам'янистий пласт, який відмінно «пом'якшує» строгі лінії в інтер'єрі, не зайвим буде додавання світильників, а для «посилення» ефекту можна розмістити в стіні електричний камін.

Для любителів античної культури оптимальним рішенням стане декоративний цегла , який не так ускладнює простір, як класичний. Створити інтимну обстановку допоможе симпатичний і суворий гірський плитняк в поєднанні з підсвічуванням і вкрапленнями модерних варіантів обробки. Візуально збільшити вітальню можна за допомогою каміна з декоративного каменю. Ну а «писком» моди вважається поєднання ультрасучасного хай-теку з декоративним каменем .

Підводячи підсумок, варто зробити акцент на тому, що сучасна обробка стін - це якесь компромісне рішення, безпосередньо залежить від бюджету і від смаку домовласників. Якщо ви визначилися з тим, як буде виглядати інтер'єр вашої квартири, то вибрати під нього необхідні матеріали не складе великих труднощів.

Похожие страницы: