Поради для власників маленької кухні

Професійний підбір техніки

Чи знаєте ви, що сучасний міський спосіб життя зовсім не зобов'язує вас до великого холодильника, незручною, громіздкою раковині і величезною кухні? Подивіться на подвійний міні-холодильник зліва і праворуч від плити на фотографії вище, а також на майже непомітну раковину зліва і ви зрозумієте, наскільки важливим є правильний підбір техніки для кухні.

Современные и оргиниальные кухни харьков вы можете заказать по отличной цене.

Брендові гарнітури

Саме дорогі брендові гарнітури, сучасні і технологічні «від А до Я» допомагають вирішувати проблеми маленької кухні найкращим чином. Але дивитися в першу чергу потрібно не на ціну, а на відгуки про конкретні моделі і фірмах в інтернеті.

Нейтральні відтінки

Ті, хто мріє про руду, дерев'яної, яскраво-червоної кухні, нехай подумають ще раз про сучасні тонах! Сірий, блідо-блакитний, білий, такі відтінки, як сіро-блакитний, грифельний і попелястий набагато більше підходять для дизайну маленької кухні, ніж здається на перший погляд!

Перепланування

Побачити, як 4- і 6-метрові кухні стають стильними інтер'єрами в концепті кухні-вітальні, можна на фотографії вище. Тут кухня придбала статус зручною і сонячної, що було дуже важливо для господині.

Розумна меблі

Розумна меблі, техніка, мульти-функціональні модулі і меблі-трансформер здатні творити чудеса! Не відмовляйтеся від нових ідей просто тому, що вони здаються незручними і «просто модними» на перший погляд. У 99% випадках це зовсім не так!

Місце уздовж вікна

Професійний дизайнер допоможе вам використовувати стіну вздовж вікна з набагато більшою користю. Не упускайте цю можливість для перетворення своєї маленької кухні.

Мінімалізм в побуті

Щоб зробити вашу кухню по-справжньому зручною, доведеться не тільки купити гарнітур і зробити ремонт, але і змінити свій спосіб життя. Якщо ви не в змозі підтримувати її в ідеальній чистоті, запитайте себе «чому?» І починайте вирішувати проблеми.

Планування «Американо»

Одна з найпопулярніших в світі планувань для кухні майже бере простір кімнати в кільце. Раковина встановлюється у вікна, барна стійка - справа, зліва - плита, навпаки раковини - холодильник. Для планування кухня-вітальня краще і зручніше не придумаєш!

Модулі до стелі

Настільки проста ідея, як модулі до стелі, часто не сприймається всерйоз. Адже тоді потрібно шукати спеціальний гарнітур, а наверх і звичайного навісної шафки все одно можна буде що-небудь поставити. Даний підхід вкрай непрактичний і веде до стандартного вигляду кухні, роблячи її незручною і непривабливою.

Міні-кухня

Холодильник можна вбудувати під стільницю, плита може бути двохконфорки і вбудованої, мікрохвильовка - висіти над стільницею або бути вбудованою в ящик, раковина може бути маленькою, а духовка - середнього розміру, менше звичайного. Так, маленька кухня перетворюється в ідеальне компактне місце для готування на 1-4 членів сім'ї! Перевірено!

Похожие страницы: