ПУЛЬТОВА ОХОРОНА БУДИНКУ

Ваш заміський будинок, котедж або дачний будинок потребує цілодобової охорони і моніторингу! 

Сохранит имущество вашего дома пультовая охрана, которая будет следить и охронять.

В силу свого розташування перебувати на значній видалення від цивілізації і досить часто залишається без нагляду господарів або їх довірених осіб. Все це робить його вразливим перед злочинними посяганнями. Нижче наведені основні можливі варіанти охорони заміського будинку:

Пультова охорона будинку з підключенням на пульт централізованого моніторингу з реагуванням ЧОП.

Охорона будинку з SMS інформуванням власника про позаштатну ситуацію.

Організація охорони як вдома, так і периметра прилеглої території.

Охорона будинку або котеджу з підключенням на пульт централізованого моніторингу є найбільш надійним методом. Час реагування (приїзду збройної групи) в цьому випадку дуже сильно варіюється від місця розташування об'єкту, що охороняється, але в середньому становить близько 15-20 хв. Крім охоронний функцій системи охоронної пожежної сигналізації брухту може виконувати функції контролю аварійних ситуацій, наприклад: загоряння, витік води, витік побутового газу.

Сьогодні найбільш перспективним і розвиненим засобом пультової охорони будинку або котеджу є варіант бездротової охоронної сигналізації, яка має низку очевидних переваг. Такі системи не псують інтер'єр вашого заміського будинку, дуже зручні в подальшій експлуатації і прості в установці. Принцип роботи пультової охоронної сигналізації полягає в тому, що на вашому об'єкті встановлюються бездротові датчики і охоронно-пожежна панель з промисловим GSM модемом. При незаконному проникненні, аварійної ситуації або натискання тривожної кнопки спрацьовує один з датчиків і по проводах або бездротовому каналу передає тривожне повідомлення на охоронно-пожежну панель, а вона в свою чергу зв'язується з моніторинговим центром.

Під кожен конкретний об'єкт, вимоги і бажання замовників підбирається індивідуальний комплект обладнання, стандартний комплект охоронно-пожежної сигналізації може бути розширений широким набором додаткових датчиків, сповіщувачів та виконавчих пристроїв.

Похожие страницы: