​Секрети ремонту квартири в новобудові

Ремонт квартири в новобудові - це відповідальний захід до якого потрібно серйозно підійти.

Відомий факт - проживання в новобудовах без попереднього ремонту майже нереально. Нова квартира особливо потребує здійснення ремонтних робіт. Але не можна забувати, що ремонт у новій квартирі має деякі особливості. Основна причина - це усадка новобудови перші 2-3 роки. Існує невелика кількість дій, на які деформування будівлі не впливає. Щоб виконати економний ремонт у Вашій квартирі, не зайве пам'ятати черговість і чітку витриманість ремонту в новобудові. Тобто, перш за все, виконуються найпотрібніші роботи, які не впливають на усадку будівлі, а через 2-3 роки можна вже закінчити обробку квартири за всіма правилами.

Доставка груза из Москвы в Магадан заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розглянемо поетапний ремонт в новобудові. Найкраща варіація для економічного ремонту в новобудові - це виконання «брудних» робіт, які є стрижнем для подальшої обробки і дають право проживати в новій квартирі. Це саме можна сказати і до ремонту порожніх приміщень.

У попередні роботи входять: монтаж сантехніки та опалення, виконання дій з електротехніки та укладання проводки, збірка теплої підлоги і заливка стяжки під необхідне покриття для підлоги, встановлення декоративних стель і підгонка стін для подальшої остаточної обробки. Все чорнові роботи бажано проводити відразу ж, коли ключі від квартири в кишені. Причина така, що все нові мешканці, отримуючи ключі, здійснюють оплату вивезення сміття (це влаштовано керувала компанією). І якщо починати важливі ремонтні роботи пізніше, то Вам доведеться самим займатися експортом будівельного сміття. Але який сенс, якщо за ці роботи вже сталася оплата? Існує й інший привід поспішити з виконанням самого належного ремонту в новобудові. Поки мешканці не заселилися в нові квартири, проводити галасливі ремонтні роботи Ви можете в будь-який час. Після заселення мешканців по квартирах, Вам необхідно буде дотримуватися статуту, що обмежує час і дні здійснення жвавих ремонтних робіт. Більш детально з розцінками на ремонтні роботи в квартирі можна ознайомитися тут!

Тепер про план ремонтних робіт. Необхідно ретельно обміркувати проект вашої нової квартири. Можете скористатися певними комп'ютерними програмами або зробити креслення від руки. Вам потрібно визначитися з видом санвузла та ванної кімнати, продумати план кухні (з таким планом в меблевому магазині Вам допоможуть підібрати відповідну меблі та комплектуючі). Подумайте, де буде розташовуватися електрична техніка на кухні. Монтаж інфрачервоного теплої підлоги зобов'язує, щоб підлогу грів в тому місці, де будуть проходити власники квартири (під меблями він не потрібен). Визначтеся з планом розташування електрики, з числом розеток і знаходженням вимикачів. Плануйте кожну дрібницю дуже скрупульозно.

Пам'ятайте, що початок ремонту передує демонтаж. Проведіть роботи по підготовці: розбирання зайвих стін, ломка незатребуваного приміщення. Позбавтеся від тріщин і пустот, щоб запобігти втраті тепла. Потім починайте укладання проводки і комунікацій, установку труб водопроводу і каналізації.

Далі, відповідаючи схемою бюджетного ремонту нової квартири, можете почати підготовку статі. Пол, в основному, що не підпадає під вплив від Сідання будинку, значить, сміливо можете почати установку теплих підлог і робити стяжку підлоги. Тепер зупинимося і перемкнемо Вашу увагу на стелі і стіни. Стіни піддаються згладжування, потім можете почати монтаж натяжної або гіпсокартонної стелі. Вирівняні стіни готові під фарбування або обклеювання шпалер. З шпалер краще вибирати текстильні, які добре перенесуть результат усадки будинку. Застосування спеціальних будматеріалів з певними властивостями для ремонтів в новобудовах, допоможе Вам утриматися від тріщин. Займатися плиткою в новобудові можна, але краще за все, якщо Ви скористаєтеся послугами професійного фахівця.

Похожие страницы: