Вибираємо електронну сигарету

В наш час немає такого курця, яка не чула б про електронні сигарети. За даними інтернет-магазинів, електронні сигарети стають все більш популярним подарунком. Але для того, щоб правильно вибрати електронну сигарету, потрібно знати кілька важливих моментів, які дозволять підібрати якісний пристрій і зберегти здоров'я близької людини.

Магазин электронных сигарет VAPE-HOUSE на своем сайте https://vape-house.com.ua/ редоставляет широкий ассортимент товара, по хорошей цене.

До речі, дуже багато людей, які перейшли на електронні сигарети, після декількох місяців відзначають, що бажання палити або кардинально знижується, або зовсім зникає.

Згідно з останніми дослідженнями, що проводилися різними антитютюновими асоціаціями, електронні сигарети дійсно набагато менш шкідливі, ніж звичайні сигарети. Але кожен лікар радить: якщо ви вирішили почати курити електронні сигарети, не варто купувати дешеві екземпляри. Вся справа у виробнику, який дає гарантію якості. Якщо виробник невідомий, то сигарета може виявитися шкідливою. За статистикою, дешева електронна сигарета «гасне» протягом декількох тижнів. На якісну продукцію завжди дається гарантія терміном на рік.

Що стосується форми, то електронні сигарети можуть бути самі різні: звичайні сигарети, сигари, дамські, сигарили, навіть трубки! Як розпилювача можуть використовуватися картомайзери (це суміщені розпилювач і картірідж).

Як і звичайні сигарети, електронні сигарети, точніше картриджі, містять різну кількість нікотину, від нуля до 16 мг. Дуже часто людина, що курить електронну сигарету, переходить на безнікотинові картрижд, що містять тільки ароматизатори.

Для статистики: кожен десятий європейський курець використовує електронні сигарети або дуже часто, або постійно. Для деяких людей звикання до електронної сигарети може проходити не надто швидко, така людина буде поєднувати звичайні сигарети і електронні. Дорожчі моделі сигарет замість картомайзера використовують для розпилення кліромайзер.

У нашій країні електронні сигарети поки що не набули широкого поширення, тому і купуються в основному для подарунка. Але слід пам'ятати, що такий подарунок може значно поліпшити здоров'я людини. Уже через два тижні куріння електронної сигарети у людини загострюється нюх, через три - покращиться як дихання, так і апетит.

Дуже важливо вибрати не тільки якісного виробника електронних сигарет, але і якісного постачальника, яким є, наприклад, постачальник фірма Ельбірс. Незважаючи на те, що електронна сигарета коштує в рази дорожче звичайної, елементарний підрахунок показує, що через кілька тижнів вона себе окупає, а згодом дозволить навіть заощадити.

Похожие страницы: