Вибираємо кондиціонер. Як купити кондиціонер для будинку.

З сучасним і надійним кондиціонером у вас не буде проблем з очищенням повітря і його зволоженням в вашому домі. Перш ніж робити вибір необхідно визначитися з типом приладу і місцем, де він буде вмонтований. Щоб не витрачати гроші даремно, бажано також вирішити, модель якої складності зможе задовольнити ваші запити. Зараз на ринку можна придбати віконні, переносні, а також спліт-системи.

Вы можете купить кондиционер в Донецке недорого отличного качества.

Пристрої для кондиціонування повітря поділяються на дві групи: однобоковому і багатоблокових. Якщо вам потрібен недорогий кондиціонер, то підійде моноблочний варіант. Як правило, до них відносяться віконні системи. Вони прості в експлуатації і цілком справляються з усіма основними завданнями. Ці кондиціонери монтуються в нішу вікна. І, звичайно, ширина його не повинна перевищувати віконний отвір. Моноблочні системи прекрасно справляються з такими завданнями як: охолодження, нагрів і очищення повітря.

Якщо вам потрібна більш функціональна модель, то добре підійде спліт-система, що складається з декількох блоків. Такий кондиціонер не буде захаращувати вікно, зменшуючи надходження світла ззовні. Внутрішній блок можна помістити де завгодно, а зовнішній досить компактний і не завдасть своїм видом шкоди будь-якого інтер'єру. Спліт-системи працюють з меншим рівнем шуму. Вони також забезпечуються бездротовим пультом управління, що дозволить управляти режимами роботи дистанційно. Спліт-системи випускаються в трьох варіантах: напольном, напольно-під стелею і настінному. Такі системи можуть працювати в автоматичному режимі.

Існують також мобільні кондиціонери, які виводять гаряче повітря через спеціальний воздуховод. Така система компактна і дозволяє переносити її з кімнати в кімнату в міру потреби. Мобільні кондиціонери також здатні очищати, а іноді і іонізувати повітря. Але незручність полягає в необхідності регулярно зливати з нього воду-конденсат.

Потужність
При покупці кондиціонера потрібно враховувати, що загальна споживана потужність і потужність, необхідна для охолодження, розрізняються, тому що для роботи в режимі обігріву її потрібно в три рази більше. Не слід економити на потужності конструкції, тому що для виконання певної функції кондиціонеру буде потрібно багато часу. Якщо він буде працювати довго і на знос, то не виключена поява зайвого шуму. А це, в свою чергу, негативно позначиться на його довговічності.

Щоб кондиціонер автоматично вибирав оптимальний режим споживання (економний, збалансований або максимальний) в залежності від стану повітря в приміщенні, має сенс вибрати модель з инверторной технологією. Після досягнення потрібної температури в приміщенні, такий кондиціонер переходить в економний режим, знижуючи обертів компресора. Така здатність приладу не тільки значно економить електроенергію, а й збільшує його довговічність.

Функція осушення
Ця функція незамінна, якщо в будинку буває багато вологи. Такий кондиціонер відмінно буде підтримувати оптимальний вологісний режим в приміщенні. Режим осушення працює аналогічно режиму охолодження. Зайва волога конденсується на теплообміннику, а потім виводиться через шланг.


Очищення повітря
Кондиціонери мають в своїй комплектації велика кількість різноманітних фільтрів, які здатні не тільки очистити повітря від великих і дрібних домішок, але і продезинфікувати його, позбавивши вас від необхідності вдихання алергенів і шкідливих мікроорганізмів. Для грубої очистки зазвичай застосовується дрібна сітка, а з очищенням від дрібного пилу, сигаретного диму і мікроорганізмів справляються вугільні і електростатичні фільтри. Вбудований іонізатор на основі іонів срібла надійно продезинфікує повітря від хвороботворних бактерій. Про наявність тих чи інших фільтрів в системі бажано проконсультуватися в магазині.

Рівень шуму
Для повноти комфорту намагайтеся вибирати кондиціонер, що працює з низьким рівнем шуму. У кожного режиму роботи цей показник значно різниться. Напевно вам не захочеться спати, слухаючи гудіння приладу, який покликаний в першу чергу забезпечити комфорт в будинку в усіх відношеннях.

Перш ніж зробити такий відповідальний подарунок собі і своєму будинку, наведіть всі довідки про майбутню покупку. І не соромтеся дошкуляти запитаннями продавців. Хороший кондиціонер - покупка недешева. Техніка, покликана служити вам, повинна стати помічником в будинку, а не тягарем. Успіхів!

Похожие страницы: