Г​нучка бітумна черепиця

Гнучка бітумна черепиця володіє такими характеристиками, як гнучкість і пластичність, ідеальна для покрівель самих різних складних форм. Її не потрібно гнути, тому як вона сама приймає необхідну форму. До того ж, вона дуже проста в установці і не вимагає використання спеціальних інструментів, особливих знань і навичок. Ціна бітумної черепиці, простота і швидкість монтажу роблять її просто незамінною для будівництва каркасних будинків. Саме тому вона настільки популярна в США, де більше 80% будинків покриті м'якою черепицею.

М'яка покрівельна черепиця - це плоскі листи невеликого розміру 1 м на 0,33 м, по одному краю якої є фігурні вирізи. М'яка покрівля може бути виконана у вигляді шестикутника, трикутника, а може бути хвилеподібною. Існує безліч колірних рішень для цього матеріалу, тому купити гнучку черепицю відповідного кольору не складе труднощів.

М'яку черепицю виготовляють шляхом нанесення на основу з склотканини або склополотна поліпшеного бітуму, згодом покриваючи верхню частину базальтової або сланцевої крихтою. Скловолокнисті основі не піддаються гниттю, а природний бітум, в який додаються спеціальні речовини, володіє одночасно двома важливими характеристиками - морозо- і теплостійкістю.

Базальтова крихта не дозволяє м'якої черепиці вигоряти в результаті впливу УФ-променів, а також забезпечує захист від механічних впливів, випадкових іскор від пічної труби або багаття. Крім цього, м'яка черепиця має шорстку поверхню, здатну запобігти нерівномірний (лавиноподібний) схід снігу з дахів.

З якого матеріалу буде виготовлена кам'яна крихта м'якої черепиці, залежить від виробника. Для того щоб надати черепиці потрібний колір, на присипку при температурі мінімум 800 ° С наносять спеціальну фарбу, завдяки дотриманню такого температурного режиму при нанесенні м'яка черепиця не вицвітає протягом всього періоду експлуатації.

М'яку покрівлю використовують для пристрою скатних дахів з нахилом не менше 12 °. Також можна купити бітумну черепицю для реконструкції готових покрівель (зверху на пошкоджене старе покриття, попередньо підготовлене для цих цілей). Бітумна покрівля буде добре виглядати на даху будь-якої споруди, будь то приватний котедж, промисловий об'єкт, громадська будівля або інших покрівель, особливо зі складною формою даху.

Ціна на м'яку черепицю залежить від виробника, моделі, у деяких виробників ще від кольору. Купити м'яку черепицю можна просто, на нашому сайті blagosvit.com.ua/category/bitumnaya-cherepitsa, тут представлена широка лінійка цього матеріалу, починаючи від недорогих моделей економ-класу і закінчуючи елітними.

Похожие страницы: