Про будинки для постійного проживання

Хто не мріє про тепле і затишному дерев'яному житло, якому нестрашні будь-які природні аномалії. При будівництві дерев'яних будинків для постійного проживання необхідно більше приділяти уваги моментам, пов'язаним з утепленням і параметрам стін.

Предлагаем быстро и качественно вывоз снега перово, в любое для вас удобное время.

Каркасні будинки для зимівлі
Тут застосовується концепція спеціалізації кожного елемента на вирішенні конкретних завдань. За силову структуру відповідає каркас, за теплоізоляцію - мінеральний утеплювач, за гідро і пароізоляції - спеціальною мембраною. Все це дозволяє ефективно підбирати і модифікувати проекти недорогих каркасних будинків для постійного проживання під відповідні кліматичні умови. Наприклад, для північного заходу Росії коефіцієнт термічного опору 3,2. Шляхом розрахунків визначаємо, що товщина утеплювача повинна бути 100-150 мм. Товщина теплоізоляційного шару повинна відповідати ширині бруса стійок, а сам матеріал щільно прилягати до перемичках і стиках, щоб уникнути утворення містків холоду.


Брусові будинки для цілорічної життя
Сухий і вологий брус сильно відрізняються за коефіцієнтом теплопередачі. Недорогі будинку з бруса для постійного проживання під ключ краще зводити з сухого, так як це:
Чи не зажадає часу на усадку.
Існують чіткі параметри товщини утеплювача.

Для бруса камерної або атмосферної сушки з перетином 150х150 досить теплоізоляційного шару мінеральної вати в 50 мм. А межвенцовие стики обов'язково заповнюються льноджутовая полотном, блокирующем проникнення холодного повітря.

Похожие страницы: