Джерела безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення покликані захистити складну опалювальну техніку, забезпечивши безперебійним електроживленням автоматику котла, насосне обладнання, пальники і розпалення, а також систему автоматичного відключення газу. Встановивши один з цих приладів (ІХС, UPS) на Вашу систему опалення, Ви надійно захистите дороге обладнання і забудете про неприємності, пов'язаних з перебоями в електропостачанні.

На нашем сайте https://kwatt.com.ua/ibp-dlya-kotla/ представлен широкий вбор ИБП для котла отопления, гарантируется качество и выгодные цены.

Сучасні системи опалення включають в себе велику кількість різних елементів, залежних від стабільності і якості електроенергії. Це автоматична система управління газового або дизельного котла, електроніка пальників, насосні двигуни і т.д. Відключення електроенергії, особливо в зимовий період року, може викликати ряд неприємностей і привести як мінімум до збоїв в опаленні, як максимум - виходу з ладу опалювальної системи.

Установка джерел безперебійного живлення на котел - прекрасний варіант вирішення проблеми періодичного відключення електрики, добре знайомої власникам приватних заміських будинків. Відключення електрики веде до зупинки роботи системи опалення, в якій чимало електрозавісімий елементів: автоматика котла, насосне обладнання, всілякі регулятори і т.д. Установка такого приладу дозволяє захистити теплову систему, і забезпечити її безперебійну роботу від декількох годин до декількох діб, в залежності від типу і потужності акумуляторів.

Перш за все, слід сказати про те, що для забезпечення безпечної та безперебійної роботи опалювальної системи необхідні спеціальні джерела безперебійного живлення, розроблені для електропостачання котельного та насосного обладнання. Тому недоцільно використовувати для цих цілей комп'ютерні бесперебойники, які можуть забезпечити резервування системи тільки на 5-10 хвилин, що надзвичайно мало для системи опалення і не вирішить проблему. Порівняємо: у джерел безперебійного живлення для котлів час резерву становить від декількох годин до декількох діб. Відзначимо, однак, що в деяких моделях безперебійників для котлів допускається використання автомобільних акумуляторів.

Нарешті, спеціальні джерела безперебійного живлення для котлів мають ряд переваг:

Висока надійність, адже ДБЖ розроблений спеціально для котла опалення

Більший час напрацювання на відмову

Немає необхідності в періодичному обслуговуванні

безшумність роботи

Відсутність експлуатаційних витрат

Легкість монтажу та підключення

Як вибрати ДБЖ для котлів, щоб забезпечити дійсно надійну роботу опалювальної системи, незалежної від перепадів і перебоїв в електроживленні?

Відзначимо основні вимоги, що пред'являються до них:

Синусоїдальна форма напруги

Висока точність величин напруги і частоти

Широкий діапазон вхідної напруги, в якому джерело безперебійного живлення не переходить на роботу від батарей

Тривалість роботи в автономному режимі при відключенні електрики

Захист від глибокого розряду акумуляторів

Наявність аварійного режиму BYPASS в разі перевантаження джерела живлення

Можливість роботи в режимі ONLINE

Ємність акумуляторів вибирається з розрахунку зразкового часу роботи в аварійному режимі, потреб і потужності системи опалення в цілому

Похожие страницы: