Переваги багетної майстерні

Багетна майстерня надає клієнтам такі професійні послуги: виготовлення розпису рам, декоративних картин, декоративної вишивки, батика, гобеленів, вибір французьких хлібних рам з вишуканими витворами мистецтва, а також прикраса житлових та офісних приміщень або відкритих просторів (прикрас) ресторанів, кави. Оформлення зали, оформлення бару.

Профессиональная Багетная мастерская предлагает свои услуги по оформлению работ по очень по выгодной цене.

Багет - це смуга особливої форми, з якої виготовляється рамка. Він використовується для прикраси картин, принтів на полотні чи інших подібних елементів. Продукція ділиться на кілька видів за призначенням та робочим бюджетом. Бувають цілісні чи складові формовані деталі. У разі для виготовлення використовується кілька матеріалів.

Це дозволить отримати більш привабливий зовнішній вигляд та забезпечить постійне використання безлічі прикрас. Хороші фото зазвичай не лише зберігають в альбомах, а й вішають на стіни для оформлення інтер'єру. У цьому випадку вам знадобиться фоторамка. І це не завжди є доступним. Тому, крім фотолабораторії, ми також маємо майстерні з виробництва багетів, де ви можете замовити рамку бажаного кольору та розміру.

Перевага:

Самостійне виготовлення

Цілодобова робота

Ви можете замовити дерев'яні рами, у тому числі з цінних порід дерева, а також з металу та пластику.

Виготовляємо багети для фотографій, картин, вишивки, дзеркал, ТБ.

Друк фото

Майстерня не лише обробляє різні види друку, а й виконує постдрукарську обробку, включаючи оформлення багетів. Відповідна декоративна рамка для інтер'єру - важливий елемент візуального сприйняття картин, художніх фотографій, вишивки чи постерів.

Вам просто потрібно вибрати відповідний варіант та замовити наш французький багет. Пропонуємо покупцям наступні варіанти дизайну: Різні види класичних дерев'яних рам, різного кольору та ширини.

При оформленні картин та великих дзеркал подумайте про використання цього варіанта у класичному дизайні інтер'єру; Виготовлений із сучасного металу або пластику. Багети з металу та пластику легкі та стильні. Вони не «зважують» створені за їх допомогою роботи, що особливо актуально для картин та фотографій у сучасному стилі.

Вибрати багети з каталогу неможливо, їх потрібно побачити, доторкнутися і подивитися. У гарній майстерні є велика колекція різних видів багету, ремісникам завжди є що показати, а туристи мають великий вибір.

Похожие страницы: