Переваги пневматичної болгарки

Пневматична болгарка відноситься до ручного будівельного інструменту. Він використовується як домашніми майстрами, і професіоналами. Популярність цього інструменту обумовлена його універсальністю та зручністю у використанні.

Купить по выгодной цене болгарку вы можете на сайте http://www.bosch-online.kiev.ua/ не выходя из дома.

За допомогою болгарки можна якісно виконати низку операцій:

різання заготовок із різних матеріалів;

шліфування;

полірування;

зачищення різних матеріалів;

заточування інструменту;

виготовлення контурів рельєфного типу.

До переваг пневматичного інструменту можна віднести:

можливість використання на об'єктах без доступу до електромережі;

тривалий термін служби;

надійність, тому що міцний корпус захищає усі комплектуючі у разі падіння;

велика потужність;

висока якість операцій, що проводяться.

Якщо вибір припав на цей інструмент, то залишається тільки вирішити, де купити пневмоболгарку . Оформляйте замовлення у перевірених магазинах, які надають гарантійні талони. Це підтверджує надійність та безпеку інструменту. Якщо в процесі експлуатації будуть виявлені несправності через заводський шлюб, то в період дії гарантії можна оформити повернення грошей або заміну обладнання.

Як вибрати компресор для болгарки?

Перевага пневмоінструменту – незалежність від електромережі. Використовувати його можна навіть на об'єктах, до яких не підведено електрику. Але для запуску обладнання знадобиться компресор повітря: види – поршневі, гвинтові, спіральні. Це установка, яка подає стиснене повітря. Він і приводить у дію агрегат. При підборі компресорних установок слід оцінювати такі технічні характеристики:

продуктивність;

номінальна потужність;

робоча напруга та частота;

обсяг ресивера;

рівень шуму.

Також варто враховувати, для якого інструменту підбирається компресор. Якщо це болгарка, то рекомендований тиск – 6-7 бар, витрата повітря – 180-450 літ/с. Враховуйте стрибки напруги, витік у магістралях. Рекомендується купувати апарат, що має запас. Завдання компресорних установок – забезпечити інструмент необхідною кількістю стисненого повітря, щоб він зміг працювати без збоїв, тому при виборі враховуйте потреби болгарки, що використовується. Якщо все ж таки виникнуть складності, то краще проконсультуватися зі співробітниками магазину, де ви плануєте купувати обладнання.

Похожие страницы: