Будівництво заміського будинку

Будівництво заміського будинку
Будуємо будинок з бруса самостійно  
Побудувати заміський будинок мріє багато людей. Але тільки деякі беруться за цю справу.Фірм, які пропонують будівництво заміського будинку безліч, але й ціни у них відповідні.І якщо ви хочете будувати будинок, а бюджет у вас, скажімо так, невеликий, то багато чого доведеться робити самостійно без досвіду будівництва.
Що вибрати?  
Найбільш економним варіантом є будинок з дерева.Тим більше що цей варіант в наш час стає все більш популярним.І не тільки через його невелику вартість щодо інших способів, а і також через те, що такі будинки простіше і швидше будуються, дерево саме по собі є екологічно чистим і доступним матеріалом.Ми розглянемо варіант будівництва будинку з бруса.  
Якщо правильно побудувати, то такий будинок прослужить вам багато років.По довговічності, такі будинки набагато краще каркасних і щитових.  
Як побудувати будинок своїми руками без досвіду будівництва?  
Брус для будівництва будинку можна купити, а можна заготовити самому.Якщо ви вирішили робити брус самостійно, то вам знадобляться здорова деревина, що не об'їдена жуками і без тріщин.Для того щоб вийшов брус, потрібно обпиляти кожну колоду з чотирьох сторін.Перед початком будівництва вся деревина повинна бути суха і попередньо оброблена антисептиком.
Починаємо будівництво будинку з бруса.  
починаючи будівництво будинків потрібно підготувати проект майбутнього будинку.Проект можна купити, а можна і намалювати самому. Але врахуйте, при складанні проекту потрібно бути дуже уважним, від нього залежать розміри будинку, площа, яку він буде займати і всі витрати.
Будуємо  
За складеним проектом починаємо зводити фундамент.Тут можна використовувати підставу з бетону з викладеним з оздоблювального цегли цоколем.У цоколі для вентиляції залишають отвори, після цього на фундамент зводиться зруб.
Будуємо будинок з бруса самостійно  
Стіни, як і сам брусовий будинок, зводяться дуже швидко.Вони робляться з необробленого пиленого соснового бруса 15х15. Для з'єднання брусів (і загальної стійкості будинку) потрібно користуватися шипами.Споруджуються стіни викладанням бруса на висоту таку ж, як і звичайні колоди.
При споруді будинку з бруса своїми руками, потрібно бути уважним, всі шви в стінах потрібно буде заліпити, самі стіни обробити засобами проти вогню.Крім цього, потрібно буде і зробити внутрішні перегородки.

Возможно, вам понравится:

МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ
МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ

Інвестиції в землю: можна заробити 200-300%, а можна все програти - CІА
«Можна стверджувати однозначно, що в період зростання курсу долара і євро, неясною ситуації з закриттям банків, багато людей кинулися скуповувати нерухомість - у тому числі і заміську, - погоджується Михайло Кондирєв, керуючий партнер компанії« 33 Селища »... Не приділяють достатню увагу ..

Загородки без складнощів - Informacionnoe Агенти SIA-ПРЕСС
Угоди, у вчиненні на složnee сільській власності, ризику в перспективі більш, при покупці не МОЖЕ obnaružitsâ вага підводні камені: чи не точні документи, оформлені в будівлю або землю, чи НІ, труднощі під час роботи з декількома sobstvennikami, Нюанси законним..

Похожие страницы: