Дизайн вітальні в заміському будинку

Давайте ж знайдемо найцікавіші і красиві ідеї для дизайну вітальні в заміському будинку відповідно до сучасних модних тенденцій!

Представлен широкий выбор сейфов здесь по выгодной цене и отличного качества.

Три в одному

У сучасній вітальні вже не рідкість наявність і TV-зони для перегляду кінофільмів, і каміна. В особняках раніше це були дві різні кімнати, але в нових котеджах - одна. Плюс до цього за допомогою красивого і повноцінного формату скління така вітальня, як на фотографії вище, може замінити і веранду!

Сучасне засклення

Найпопулярніші типи сучасного скління для вітальні діляться на три типи - двосвітловий освітлення, вікна в стилі дверей зі слайдером з виходом на терасу і класичне скління, як в європейському особняку або американському будинку. Останній варіант найкращий для традиційного котеджу.

Тематичний декор

Якщо ви хочете додати вашій вітальні характер, придумайте тематичну ідею для неї! Ви можете знайти натхнення в стилях коастал, кантрі, шале, прованс, Шеббі-шик і інших.

Різнобарвна м'які меблі

Модним трендом в дизайні інтер'єру вітальні є різнобарвна м'які меблі. Популярними комбінаціями є дивани одного кольору і крісла іншого, дивани двох різних кольорів і крісла двох різних кольорів або два однакових дивана і два різних крісла. Подушечки і декор при цьому повторюють всі відтінки.

Сучасне планування

Іноді створити максимально комфортний спосіб вітальні можна лише за допомогою нестандартних прийомів. Наприклад, розташування спинки другого дивана спиною до їдальні, дизайн інтегрованих в стіну модулів зберігання або навіть наявність окремої дитячої ігрової зони.

Тераса при вітальні

Важливим елементом є і наявність тераси для відпочинку при вітальні. Вона може бути оформлена в стилі патіо (з низькою м'якими меблями) або як літня їдальня. Терасі також потрібен навіс, перила і декоративний текстиль.

Три золотих правила гарної вітальні

Не важливо, який метраж у вашої вітальні або які кольори ви любите - якщо у вашій вітальні є дорогою, якісний і стильний диван, хороше освітлення з приємним видом з вікна і приємний на дотик текстиль, вона вже може вважатися ідеальною!

Похожие страницы: