Проект виконання робіт в будівництві

Розробка проекту є обов'язковою частиною будь-якого будівництва. Існують стандартні технологічні рішення цього питання, однак на сьогоднішній день покладатися на них було б нерозумно. В останні кілька років значно зросла складність робіт у будівельній галузі. З цієї причини розробка ППР стала необхідністю. Без професійно і грамотно створеного проекту виконання робіт не виключені ризики, пов'язані з втратою часу і коштів, які можуть з'явитися наслідок порушення технологічних процесів.

Чтобы с эконоить свое выремя, УкрЗализныця предлагает купить билеты онлайн.

Розробка ППР є безпосереднім обов'язком організації, що займається будівництвом. Розробляють проект компанії, спеціалізацією яких є будівництво. Розробкою ППР також може займатися проектна організація. Варто відзначити, що розробка ППР - право компанії, що має допуск СРО проектувальників.

ППР в будівництві - це частина робочої документації, включеної в загальний проект. Ця документація потрібна фахівцями контролюючих органів під час перевірки кожного з етапів будівництва. Проект виконання робіт необхідний для того, щоб здійснювати контроль над будівництвом, для проведення супутніх перевірок і заходів. ППР передбачає опис технології процесів будівництва, контроль їх виконання на кожному етапі, забезпечення безпеки, оптимізацію робіт і часу виконання будівельних завдань.

Склад проекту буває різний, це залежить від типів виконуваних робіт, на які планується розробляти необхідні документи, від вихідних параметрів і інших чинників. Говорячи про полноразмерном ППР, він включає календарний план виконання всіх робіт, генплан, технологічні карти на всі види робіт, пояснювальну записку, дані про заходи з охорони природи і навколишнього середовища і безпеки робіт, необхідні відомості про контроль якості. Також в проект входять графіки пересування робітників і спецтехніки по об'єкту, необхідні потреби в енергоресурсах, графіки надходжень будматеріалів та необхідного обладнання.

Похожие страницы: