Профнастил в роботах з будівництва

Профнастил успішно застосовується в житловому і промисловому будівництві. Така затребуваність забезпечується якісними характеристиками. Профнастил - це листові холодногнуті профілі з оцинкованої сталі з гофрой трапецієподібної форми. Виробництво профільованого листа щорічно модифікується. Профнастил проводиться на сучасному обладнанні, для виробництва використовують тільки якісні матеріали і сировина.

Большой каталог гаек здесь на сайте вы можете просмотреть и заказать.

За призначенням профлист буває покрівельним, стінових і універсальним. Покрівельний матеріал або профнастил для даху використовується в облаштуванні покрівлі будівель великої площі, реконструкції старого покриття, виробництва підвісних стель, покрівлі козирків і навісів, в малоповерхових і індивідуальних будівлях. При цьому можна споруджувати покрівлі з різною геометрією.

Стіновий профлист використовується в стінових огородженнях, конструкціях, перегородках, парканах, виробництві незнімної опалубки.

Універсальний матеріал застосовується для стін, для покрівлі та настилів.

Поряд зі стандартними будматеріалами, у профнастилу є такі переваги:

- легкість монтажу;

- довговічність;

- естетичність і низькі експлуатаційні витрати;

- зручність транспортування і доставки;

- стійкість до погодних впливів.

Оцинкований профлист, що має полімерне покриття, має більш тривалий термін використання. Цей естетичний і сучасний матеріал має високу стійкість до корозії.

Профнастил ціна якого невисока, характеризується ще й тим, що при облицюванні будівлі і монтажних роботах обсяг відходів знижується завдяки низькій обрізку. Це говорить про економічність матеріалу. Тип профілю, товщина металу, а також висота аркуша характеризують зовнішній вигляд і несучу здатність матеріалу.

Купити профнастил - це вигідне рішення. Бюджетний і практичний у використанні матеріал значно скорочує ціну і терміни спорудження різних об'єктів. Разом з тим декоративні властивості цього матеріалу дозволяють будувати зовні красиві промислові об'єкти.

Для якісного профнастилу необхідно вибирати якісне кріплення. Для монтажу листів застосовуються різні шурупи, які вкручуються під прямим кутом. При виборі розмірів листів, слід звертати увагу на кількість з'єднувальних стиків і швів, яких повинно бути мінімальна кількість.

Похожие страницы: