Перевага сендвіч-панелей в будівництві

На ринку будівельних матеріалів сьогодні є багатий асортимент продукції. Тут присутній пористий бетон, цегла, профільований брус і т.д. Для швидкого й економічного зведення будівель різного призначення багато споживачів вибирають сендвіч-панелі, які стали досить популярними і затребуваними.

На сайте компании представлен шо 110 отличного качества по выгодной цене.

Ціна є важливим критерієм при виборі будівельної продукції. Вартість будівель з сучасних сендвіч-панелей виходить невисокою.

Даний вид матеріалу має низку переваг. Ними є практичні якості будівельних виробів:

теплоізоляційні властивості,

естетичність,

зручність монтажу.

Конструктивна особливість сендвіч-панелей - це їх багатошаровість з утеплювачем всередині. Описуваний будівельний матеріал складається з зовнішніх пластин і теплоізоляційного шару. Утеплювач буває різних видів. Добре зберігає тепло полістирол. Цей матеріал екологічний, довговічний. Однак він пожежонебезпечний. Негорючої є мінеральна вата, яку часто використовують у внутрішньому шарі панелі.

Широко використовуються в будівництві як стінові панелі, так і покрівельні для покриття даху. В результаті з'єднання елементів між собою проводиться швидке зведення стін і ділянок покрівлі. Цей матеріал використовується в будівництві спортивних споруд, торгових комплексів, складських приміщень, офісних будівель, промислових будівель.

Сендвіч-панель отримує будь-яке забарвлення з палітри безлічі відтінків вже на стадії виробництва. Яскраві фарби надають цієї продукції привабливий вигляд. Для кожного будови є можливість вибрати потрібний дизайн.

Монтаж панелей виконується без використання навантажувачів, підйомних механізмів. Ці легкі будівельні предмети без праці піднімає будь-який робочий. Дана властивість сендвіч-панелей є важливою перевагою перед важкими будівельними виробами. Технологія монтажу панелей дуже проста і незатратним. Адже при такому будівництві не потрібен грунтовний фундамент. Цілком достатньо легкого, який за вартістю досить економічний.

Сендвіч-панелі виготовляються на підприємствах з новітніми технологічними лініями. В процесі виробництва кожного компонента виконується жорсткий контроль, що дозволяє отримати функціональні і якісні вироби, які можна порівняти з імпортними зразками.

Даний матеріал широко застосовується при зведенні торгових і офісних приміщень, побутівок, гаражів, постів охорони, автосервісів, складів з сендвіч панелей і т.д.

Похожие страницы: