ЯКИЙ БУДИНОК ВИБРАТИ З ДЕРЕВа АБО З ЦЕГЛИ?

Коли Вам і Вашій родині прийшло рішення про будівництво заміського будинку, то одним з перших питань, які виникають ще на самих ранніх етапах підготовки до будівництва - «З чого будувати свій будинок?»

Ищите юридическую помощь, между прочими на нашем сайте вы можете получить професиональную юредичискую защиту своего бизнеса.

Все різноманіття і технології будівництва на сучасному етапі зводяться до двох варіантів: дерев'яні будинки або кам'яні (цегляні).

Чим же відрізняються ці два варіанти?

Кам'яні (цегляні) будинкувважаються більш довговічною і дорогої будівництвом, плюс до всього мати кам'яний будинок це престижно. З каменю можна побудувати красивий архітектурний будинок зі складним фасадом. Камінь (цегла) має один найцінніший плюс, що є головним аргументом на користь будівництва з цього матеріалу - він не горить! Так, це так, але є і свої недоліки. Якщо ви будуєте будинок для тимчасового проживання, то слід вибрати матеріал легше, тому що цегла менше «дихає». Якщо цегла якийсь час варто неопалювальний, то при заїзді в будинок ви відчуєте себе як в підвалі, буде холодно і сиро. Прогріти ж такий будинок вдасться не відразу і затишно в домі стане тоді, коли вам потрібно буде вже їхати. Для того щоб цього уникнути слід або постійно підтримувати температуру в будинку в автоматичному режимі, а це, як відомо, досить затратно.

Дерев'яні будинкив наш час вважаються менш популярними, ніж цегляні, і найголовнішим аргументів проти є те, що вони горючі. Не дивлячись на це будинки з дерева все ж будують, зберігаючи традиції наших предків. Дерев'яний будинок - це екологічна, комфортна і сприятлива для життя споруда, що відрізняється так само відносно дешевим його зведенням. Дерево набагато легше прогріти і воно довше охолоджується, тим самим жити в такому будинку можна і не постійно, залишаючи на деякий час будинок порожнім і без праці опалити його по приїзду. У будинку з дерева не так сиро, як у цегляній будівлі, тому що дерево має високу пропускну здатність і дозволяє волозі легко виходити назовні. Жити в дерев'яному будинку дуже приємно, атмосфера завжди наповнена затишком, ароматом хвої і лісу.

То який же будинок вибрати?

Уникнути неправильного вибору в ту чи іншу сторону, а так же поєднати екологічність і економічність будинку з його вогнестійкість і довговічністю зможе альтернативний варіант - комбінований будинок! Такі будинки користуються все більшою популярністю в Європі та російською півночі.

Переваг комбінованого будинку маса! Перший поверх, як правило, включає в себе приміщення, які підходять для цього виду матеріалу зовнішніх стін - гараж, лазня-сауна, камінний зал, кухня, котельня, пральня. Стіни першого поверху так само можуть бути виконані з каменю і піно або газобетону. Кам'яні стіни будуть служити міцною основою для вашого будинку, захистять будинок від вогню і відсирівання дерева від грунту. Верхні поверхи комбінованого будинку виконуються з дерева, де розміщуються житлові кімнати: дитячі, спальні, ігрові, кабінет та ін. Таким чином будинок виходить розбитий на дві зони - надійну і міцну нижню частину, виконану з каменю і екологічну, затишну зону другого поверху, виконану з дерева. Це поєднання максимально зручно і дозволяє отримати з комбінації цих двох матеріалів максимальну кількість користі.

Резюмуючи все вищесказане можна прийти до висновку, що будівництво комбінованого будинку оптимальний варіант для тих. Хто хоче витягти максимум корисних властивостей з якісної споруди свого будинку, зробити його енергоефективним, довговічним і зручним для життя.

Що в підсумку ми маємо?

Позбувшись від важкого вибору і метань на користь одного з матеріалів, ми вибрали їх комбінацію.

Новітнє рішення і різноманітність. Висока пожежостійкість, т.к всі технічні елементи знаходяться в зоні першого поверху.

Комбінований будинок має високі технологічні властивості - дерево швидко прогрівається, камінь довго остигає.

Екологічність дерев'яної частини будинку, довговічність першого поверху з каменю - 2 в 1 флаконі.

Комбінація двох елементів надає неповторний вигляд вашого будинку.

Комбінований будинок красиво обробляється, причому грати з зовнішнім оздобленням можна як завгодно, при цьому ваш будинок буде помітно відрізнятися від усіх сусідських будівель своєю креативністю і неповторним виглядом. Перший поверх можна поштукатурити або прикрасити облицювальною цеглою (каменем). Верхня частина може бути виконана з клеєного бруса або колоди і забарвлена в будь-який колір. Поєднуючи матеріали і варіюючи тип обробки, ви можете створити цілий архітектурний шедевр. Комбінований будинок не схожий на інші і поєднує в собі масу достоїнств.

Похожие страницы: