Натуральний мармур для вашого будинку

Мармур з давніх часів цінувався як вишуканий і дорогий матеріал. Великі скульптори античності ліпили з мармуру статуї, які встановлювалися прямо на вулицях і площах, щоб всі городяни могли милуватися ними. Мармурове облицювання застосовувалася для обробки багатих будинків, давньоримських терм і громадських будівель.

Прекрасным отделочным материалом для вашего дома будет мрамор киев Вы можете купить по выгодной цене.

Мармур досі видобувається на всій території Європи, особливо багато родовищ натурального мармуру в Італії. Сьогодні з мармуру виготовляють декоративні і функціональні вироби для житлових будинків, офісних будівель і торгових центрів.

Характеристики натурального мармуру
Мармур - природний камінь, який, незважаючи на свою міцність і довговічність, досить простий в обробці і шліфовці. Тому з нього можна виготовити найрізноманітніші предмети або використовувати його для зовнішньої і внутрішньої обробки.
Натисніть для збільшення
Сходи з мармуру
Поверхня мармуру рівномірно зерниста і не має великих включень, відносна прозорість забезпечує неперевершену гру світла, яка властива тільки мармуру.


Мармур може бути різних кольорів. Найбільш поширені зелені, сірі, рожеві і молочно-білі відтінки мармуру, які можна підібрати до будь-якої колірної гами інтер'єру. Нерідко зустрічаються різновиди мармуру, що поєднують в собі різні кольори або відтінки однієї кольорової гами.

Мармур відрізняється унікальними властивостями. Добре переносить перепади температури і високу вологість. Вироби з мармуру морозостійкі, міцні і вишукано гарні.

Мармурових плит для обробки стін і підлоги можна надати будь-яку фактуру лицьової поверхні в залежності від способу обробки. Мармурові плити можуть мати шорстку або відполіровану до ідеального блиску поверхню в залежності від призначення матеріалу. Для обробки підлоги і ступенів найкраще використовувати шорсткі нескользящие плити. Наші фахівці допоможуть вам вибрати матеріал, в залежності від його призначення.

Вироби з мармуру в будь-якому будинку знайдуть своє місце. Вони впишуться в вишуканий інтер'єр в класичному стилі і стануть показником хорошого смаку власників будинку. Ми пропонуємо вам можливість прикрасити свій будинок натуральним мармуром, надаючи можливість замовити будь-які декоративні елементи по вашим власним проектам. Зробіть свій будинок стильним і неповторним з нашою допомогою!

Похожие страницы: